We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Zlo​č​in bez trestu

by Climax

/
1.
Jejich cíl 01:51
Seš přeplněnej představama kterejm ani sám nerozumíš Proto hledáš smysl v byrokratickym systému Další na řadě, další obviněn. Další odsouzen, další popraven. Kolem je zas další lež, kterou si dřív nevnímal S pocitem pravdy, nejseš schopen naslouchat Seš pod stálou kontrolou, pochopit znamená vybočit z cesty Nikdy není pozdě jsi člověk, člověk, člověk, člověk
2.
Přetvářka, sobectví, podvod a lež. Bezmocnost těch co důvěru daj, svobodně odevzdanej hlas, vyber si z řady podvodníků, sprostá arogance. Náš stát - vykořisťování, náplň jeho práce, svázaný - ruce lidi co dřou ve strachu z bídy Pravda se platí, smysl je pryč A na lži stojí pokřivená společnost, právo pro toho kdo vlastní kapitál. Společnost grázlů co čistý má štít politika, zločin bez trestu. Určují pravidla každému z nás, politika, zločin bez trestu. Pokorně za všechno platíme, politika, zločin bez trestu. Stoupají ceny, jak jim roste plat.
3.
Pro prachy všechno, motto dnešního světa, heslo kapitalismu, nemoc člověka. Potřeba vlastnit, roste v nás už od nepaměti. Posedlí touhou po lepším životě, velí nám nenasytnost. Manipulace lidskýho mozku, pohnutky mysli, když máš možnost se obohatit. Člověk jak ovce, součástka stroje, plní svou funkci, ve světě byznysu. Klame sám sebe, točí se v kruhu, dobrovolně je ovlivňován. Pohřbi vlastní rozum pro pár drobných.
4.
Ruined cities, civil war: Violence, hatred, state control: Opression, terror, slavery. Blood writing history. State control! State control! State control! Innocent people, left to die, Imprison those, who ask why: Citizen, people living in fear. In your fucking country. State control! State control! State control!
5.
Dávno se zapomnělo na ty lidi co žili a měli svobodný svět. Než přišel bílý dobyvatel zdevastoval co v cestě stálo objevení Ameriky. Ve znamení genocidy bezpráví ruku v ruce s beznadějí. Krutá minulost svobodný země, minulost co se nevzpomíná. Fašounský praktiky, genocida, krvavý kolonie.
6.
Další válka nikdo neví proč? Masakr na pozicích Tisíce zmařených životů Pro náboženství či světovou moc chladnokrevné zabíjení beztrestné se stalo, voják se zbraní v rukou je hrozba pro světový mír Válka má svá pravidla, svou pravdu o vyhlazení Mobilizace pevný má stisk, životy všech rázem změnila. Nikdo netuší proč musí jít se zbraní na frontu, když se mi chce žít Historie je důkazem o bezcenosti válčení Ti co peklo rozpoutali nepocítí tu krutost a bídu Kdo přežil ty hrozné chvíle ztratil morálku a cit Zbyla jen těla bez duší válka v nich zůstane než přijde smrt!
7.
Cestou do záhuby jdem stále vpřed. S vývojem roste stejně i pád Kdy přijde konec nám řekne budoucnost Zbývá jen čekat a skrývat svůj strach Člověk sám sobě kope si hrob Co vše jsme stihly za pár tisíc let Ničit a plenit, za mocí se hnát Plundrujeme planetu, nestydíme se zabíjet, však teď už je pozdě, každý je svůj kat. Lidská rasa pro matku Zemi je rakovinou Příroda nám vrací nezplacený dluh Až tu všichni pochcípáme společnou vinou pak přibyde další vyhynulý druh. Po pás ve sračkách s úsměvem stát Lhostejný pohled na okolní svět Stačí jen málo, jen chtít a začít zdravě přemejšlet. Stojíme na kraji propasti, ve které číhá jen bolest a utrpení Lidská hloupost klacky pod nohy hází Možná už zítra nastane poslední soud.
8.
Dost už bylo komunismu období strachu a teroru tíhy srpu a kladiva. Rudejch vrahů v mramoru. Tak už dost! Dost už bylo nacismu, černého nebe z nenávisti nepochopitelných činů, kde lidskost nemá cenu Tak už dost! Dost už bylo špatné víry, která zaslepeně hlásá lež za zástěrkou spasení skrývá se jen vraždění. Tak už dost! Dost už bylo moderní zábavy, kterak podlehneš a na konci tunelu tě čeká smrt. Euforie se podepíše na tvý papírový tělo, které se s postupem času jen v bolesti proměnilo.

about

Band webpage: www.climax.wz.cz

Recorded and mixed on January 2008 and January 2009 at studio Secy Music, Všechlapy.

credits

released December 16, 2009

Guitar: Miki
Vocals: Kráťa
Bass: Karel
Drums: Feros

license

all rights reserved

tags

about

PHR Czech Republic

contact / help

Contact PHR

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Zločin bez trestu, you may also like: