We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Vohul to

by Plexis

/
1.
Všechno na mě odevšad padá, nikdo nikdy nekryl mi záda, tady je drahá už každá rada. Já už od tohohle světa nic nečekám, život je rychlej, zběsilej, slepejma nábojema nic neukecám, stojíme proti přesile. Nechci o nic nikoho prosit, všechno v životě jsem mohl zkusit, spousty věcí teď se mi hnusí. Já už od tohohle světa nic nečekám, život je rychlej, zběsilej, slepejma nábojema nic neukecám, stojíme proti přesile. Žít život může se zdát prostý, jít přes mrtvoly, to je sprostý, mezi sebou bouráme mosty. Já už od tohohle světa nic nečekám, život je rychlej, zběsilej, slepejma nábojema nic neukecám, stojíme proti přesile.
2.
Mezi cvoky 02:51
Tak co už mi hezký nepřijde, možná je to k nevíře, kydat pomluvy jak hnůj, navrch huj a vespod fuj. Hlupáků se nezbavíš, ani je nenapravíš, Švejk tvrdil, že to chce klid, srážce s blbcem předejít. Já už na to seru, stejně si nevyberu, jestli někoho zlobit se baví, ať se klidně zadáví. V čem to asi vše vězí, že blbost nezná mezí, proč se tímhle zabejvat, stačí jim to vodkejvat. Já už na to seru, stejně si nevyberu, jestli někoho zlobit se baví, ať se klidně zadáví.
3.
Dojemný věci už mě vůbec nezajímaj, bezcitný lidi se stále do tváří dívaj, mizerný je, když už si tě nikdo nevšímá, šílený si na čistýho by chtěl jenom hrát. V srdci mám možná klam a možná sílu najít víru, nejsem sám, co neví kam, jít pro posilu proti viru. Bezmocný můžou jen z dálky pozorovat, příkoří jim budou mocný rozdělovat, nejsme nic, nikdo si z nás nikdy nic nedělal, tak už dost takhle to přece nemůže jít dál. V srdci mám možná klam a možná sílu najít víru, nejsem sám, co neví kam, jít pro posilu proti viru. Vzájemný jsou pouze touhy ubližovat, zákežný, ty budou vždycky tak nelidský, nejsme nic, nikdo si z nás nikdy nic nedělal, tak už dost takhle to přece nemůže jít dál. V srdci mám možná klam a možná sílu najít víru, nejsem sám, co neví kam, jít pro posilu proti viru.
4.
Obloha zčerná hejnem vran, kde je vstup do nebeskejch bran, nikdo nikomu nevěří, ďábel s bohem soupeří. Láska je za peníze, směšný jsou jiný vize, tak si ji kup! Krása bejvává falešná, láska je mrcha nevděčná, cokoliv jde obejít všechno se vším propojit. Láska je za peníze, směšný jsou jiný vize, tak si ji kup! Usměvavý ksichtík je podvod, po vystřízlivění rozvod, věrnost dneska neletí, účel prostředky světí. Láska je za peníze, směšný jsou jiný vize, tak si ji kup!
5.
Sobec 02:43
Na všechny okolo ses usmíval, dobrý kámoše jsi kdysi míval, všechny vždycky jenom využíval, je jedno, jakej systém tu býval. Fakt už nevěřím ti, všechno, co se třpytí, prachy si nahrábnout, vím o tobě dávno. Koho jsi potřeboval, objímal, o nikoho jsi se nezajímal, nepřítomně do očí se díval, lidi kolem sebe zblbnout stíhal. Fakt už nevěřím ti, všechno, co se třpytí, prachy si nahrábnout, vím o tobě dávno.
6.
Betelgeuce 02:53
Šest set let jsem to neměl, zažil velkej mor v Anglii, všechno vím, všechno viděl, teď bych se měl voženit. Musím se na svět dostat, třikrát jméno vyslovit, nechci v záhrobí zůstat, eso z kapsy vylovit. Když se ti po smrti nechce dařit, není všechno ztracený, nedávno zesnulý v kanceláři, zpět je na zem vrácený. Ajajaja já jsem lůzr dokonalej pravej lůzr přesně pro vás dobrej lůzr. Stačí na můj hrob uvnitř modelu zlehka třikrát zaklepat, hned máš asistenta jako víno, můžem se do toho dát. Madam Juno odpustí mi, že jim valim do hlav klíny, ta malá voňavá holka s úžasem na mistra koukla. Ajajaja já jsem lůzr dokonalej pravej lůzr přesně pro vás dobrej lůzr.
7.
Kyselina 02:34
Kašlem na všechny shora, co chtěj z nás dělat vola, chtěj nám vzít naši víru mít nás na svoji míru. S kyselinou budu se rvát. Kašlem na všechny shůry, dřou nás jak stromy z kůry, nebudem jim po vůli, nepřijmem jejich zvůli. S kyselinou, s kalnou vodou, s rakovinou budu se rvát.
8.
Spiklenci 04:13
Zvony zvoní čím dál blíž, náhled spadl ze zdi kříž, bubny v noci napsal Brecht, divnej pokřik links und rechts. Jednou vraždit nestačí, svědomí nic netlačí, poslední oběti vzdech, nech ji trpět, nač ten spěch. Spiklenci a samozvaní nečekaj na požehnání, krev se řine proudem z nosu, smrt si na ně brousí kosu. Kosti tříští se na prach, všude kolem vládne strach, teď už tě nic nespasí, tvoji duši nezhasí. Spiklenci a samozvaní nečekaj na požehnání, krev se řine proudem z nosu, smrt si na ně brousí kosu.
9.
Krize 03:10
Jednoho dne to pomalu dochází něco se mění, nálada se ztrácí zrak se zakalí, z čeho to pochází, myšlenky těžknou a sny se vytrácí. Nohy se loudají a marně hledají směr, venku je podzim a ty nejsi připraven, síly ubývají a úkolů nepoměr, cesta je jedna, už musíš z kola ven. Dívat se do zrcadla bolí, když už ti bylo čtyřicet, kam se poděl ten úsměv smělý, vše, cos chtěl světu vykřičet. Ruce jsou chladný, mysl je bezradná, po dlouhým mejdanu deprese vítězí, naivně hledáš, jak odrazit se od dna, spánek už není, nápad je přítěží. Vůbec už nevíš, co tě baví, jestli má cenu chodit dál, všechno do cesty se ti staví, osud určuje pravidla.
10.
Manipulace 02:02
Myslel jsem, že už to nejde, vorat s lidma jako s pluhem, do hlavy se mi nevejde, co jde dělat s lidským druhem. Manipulace. Je mi z toho pěkně blbě, že to někde pokračuje, žijeme v debilní době, druhej si tě ochočuje. Manipulace. Vrchnost se chová jako zmije, vůbec je to nezajímá, v lidech vlastní názor hnije, nikoho to nedojímá. Manipulace.
11.
Každý den po ránu, když bolívá mě hlava, nic si nepamatuju, ale to stává, dluhy, kam se podívám, ksakru, co se děje, každej houmelesák z Vyšehradu se směje, když starej strejda navrací se ze Sudu, zvrací a kleje. Můj bože, řekni mi, co žiju to za život, že místo vzdělávání myslím jen na pivo, rozverný myšlenky a ruce už se třesou, jen žádný deprese, ejhle, už mi ho nesou, nechápu, jak je to možný, že mě ještě někde snesou. Znám alkohol a furt se s nim peru, když prohrávám, padám, do všech směrů. Vůbec si nevšímám, že kolem chodí ženy, můj pohled spočívá na čepici pivní pěny, mysl se rozjasní, když naplní mi sklenku, za flígr pingl vede mě, hnedle jsem venku, pitomě se usmívaje tvrdím, že nemám peněženku. Znám alkohol...
12.
Zas najednou 03:08
Za všechno člověk může sám, zdarma ti nikdo nic nedá, dávno už nikam nespěchám, a to, co není, nehledám. Zas najednou. Všechno jde změnit, musíš chtít, ne jen rezignovaně stát, může se to rychle vymstít, když budem se života bát. Zas najednou mám náramnou, odhodlanou chuť do života. Závist je vlastnost příšerná, když začne lidi ovládat, nenávist sestra je věrná, nebudu obě postrádat.
13.
Stejně mi zuby z huby jednou vypadnou, to je potom pozdě bycha honit najednou, místo bílejch perliček zírá dírá černá, moje ústa stala se bakterií sběrna. Smrad jak v prasečáku, žeru jen hovna z ptáků. K dentistovi s vrtačkou já nepřekročím práh, v očích mých pod bílým pláštěm ukrývá se vrah, deset deka paralenu bolest vyřeší, zapiju to litrem vína, to mě potěší. Smrad jak v prasečáku, žeru jen hovna z ptáků.

credits

released June 8, 2011

license

all rights reserved

tags

about

PHR Czech Republic

contact / help

Contact PHR

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Vohul to, you may also like: