Realita

by M.D.T.

/
1.
Bush 02:55
Ty zasranej parchante – nasazenej odkudsi. Stejně ti to neprojde – no tak radši odejdi. Odejdi si mezi hvězdy – mi ti zemi nedáme. Žití je tak nádherný – no tak rychle vypadni. Moje zlost už přerostla v nenávist v USA. Moje zloba dospěla, nenávidím USA. Hitler, Stalin, Bush – víc mi paměť nebere. Tři krvavý jména – vždycky mě to nasere. Nasere mě bezmocnost – nadvláda a zlost. Nemůžem se bránit – no tak sakra dost! Moje zlost... Rozeštvat si státy – to je to co umíš. Statisíce mrtvých – potom denně vidíš. Jsi zhmotněný zlo – ty to přece víš. Jednom sebevraždou – tohle vyřešíš! Moje zlost...
2.
Život 02:13
Televize a PC hry – pro společnost neštěstí. Dítě bude zabíjet – tohle nechci fakt vidět! Bohatí rodiče – ha ha ha. Stupidní blbeček – ha ha ha. Šedý sako – ha ha ha. Drahý auto – ha ha ha. Žádný vztahy k přírodě – každej myslí na sebe. Co se děje v okolí – to nikoho netrápí. Bohatí rodiče... Život rychle utíká – když ho nikdo nevnímá. Jste tu jen na chvíli – tak co jste si užili. Tak co jste si užili! Tak co jste si užili!
3.
Radní města Třebíče – co to zase děláte. Kvůli hnusným penězům – tady všechno zničíte. Zničíte – zničíte – zničíte – zničíte. Další lež a další klam – vypouštíte z huby dál. Nikdo vám už nevěří – už nastal čas odejít. Odejít – odejít – odejít – odejít. Vaše Danajské dary – co jste městu dali. Přinesou jen zkázu – a užitku jenom málo. Málo – málo – málo – málo.
4.
Policie IV. 01:41
Vodní děla obušky – tak to už je dávno pryč. Dnes jsou jiný praktiky – nespoléhej na city. Jó když máš prachy – tak máš šanci žít. Za tím musíš rychle jít – tyhle šance využít. Policie shit. Zas korupční aféra – ta ať žijou média. Každej dělá to co má – kontaktu se vyhýbá. Každej drží hubu – šlape si svou brázdou. Je to přece v jejich – policejním zájmu. Policie shit. Ať starej nebo mladej – prostě je to v nich. Agresivní chování – neskutečný problémy. Tvoje číro na hlavě – pokaždý je dostane. I když jsi v pohodě – vždy vyjedou po tobě. Police shit.
5.
Realita 02:14
Realita tohle je – že brzy konec nastane. Budem ničit víc a víc – tohle prostě nezměníš. Tak to je a tak to bude. Tak to bylo a zas bude. Tak to je a tak to bude. Tak to bylo a zase bude – konec. Takhle to má prostě být – slova smysl ztrácejí. Tohle to pravidlem – že na to dojedem. Tak to je ... Homo homo sapiens – to jedinečný pitomec. Války, boje, ničení – on se nikdy nezmění. Tak to je ...
6.
Úzkost a prázdnota – dále už nemůžeš. Vstupenka do ráje – zničí tě - né. Závislost spaluje – před sebou utíkáš. Nevnímáš noc a den – jen svůj ráj – né. Ztracená budoucnost, ničíš sebe sám. Šílená závislost, nebe, peklo, ráj. V bludišti zmatený – není cesty zpět. Čím dál víc do bahna – boříš se – né. Topíš se v plamenech – úplná beznaděj. Do pekla dostal tě – ten tvůj ráj – né.
7.
Teďka máš to co jsi chtěl – když jsi drogu vyzkoušel. Bylo ti strašně fajn – pro všechny byl jsi král. Lítáš v tom pekelně – bez drogy je mizerně. Potřebuješ víc a víc – změnit se to nesnažíš. Dej si víc, ještě víc. Lítáš v tom čím dál víc – zase letíš na měsíc. I tvůj stín děsí tě – zamotán jsi do sítě. Konec tvůj se blíží – tohle teďkom děsí tě. Chvilku užíval – smrti se vysmíval. Death!!! Dej si víc, ještě víc.
8.
Nebudem 01:27
Nemůžete chtít abychom mlčeli za věci, který jsme nikdy nechtěli. Nechtěli jsme války, máme je tu zas, i když máme svobodu, tak musíme se bát. Nečekejte že budeme mlčet – nebudem. Nebudeme nijak svatí – nebudem. Nechceme žít pod nátlakem – nechceme. Tolerovat příkazy – tak to teda ne. Jen se trochu ozveš, hned jsi v prdeli, páni co jsou u moci po tobě vyjeli. Teď jsi takhle malej, nenaděláš nic, málo jsi se snažil, nezměnil jsi nic. Nečekejte...
9.
Ex-ka 02:02
Krásný řeči – prázdná slova, z tebe jenom jdou. Pěkný oči – hezký tělo, tvou lež maskujou. Jednou pravda – stokrát lež, pokaždý mě nasereš. Velká láska – pěkná věc, byl jsem pěknej pitomec. Věřil jsem ti – velká chyba, nemělas mě nikdy ráda. Do hospody – do postele, každý tě měl rád. Proč kvůli tvému chtíči – teď je všechno v ...
10.
Hyp-sup-shit 02:22
Vyjel jsem si na kole – že zajedu nakoupit, je tu nový hypermarket – tak ho musím navštívit. Hyp, hyp – hypermarket. Sup, sup – supermarket. Hyp – sup – shit. Šmarjá pano co to je – asfaltová džungle, asi obchod pro lidi – jen co autem přijeli. Hyp ... U vchodu je ochranka – vylepanej svalovec, z ucha vede mu šňůrka – asi ňákej pitomec. Hyp ... Začal jsem se smát – pak rychle utíkat, plnou silou do pedálů – zachovat si zdravou hlavu. Hyp ... Tak nakoupím si ve stánku – svoji milou tatranku, a panáka na cestu – zde se vždycky obejdu. Poděkuji, zaplatím – a bez újmy na zdraví, spokojenej na duši – od stánku odjíždím.
11.
Pepan škudlil celý rok pak udělá velký krok. Vyrazí si někam k moři, užívat si jó na pláži. Sluníčko ho opálí, moře ho zas ochladí. Položí se na záda, léto to je pohoda. Z domu svoje zásoby, rychle řízek vybalí. Plechovkový pivo má, břicho svoje nacpává. Trochu mlaská, taky funí, českej člověk ten to umí. V cizině jó chce si užít, opálit si svoji kůži.
12.
Chtíč 01:35
Co mi cpeš klíny – do mojí hlavy, jen spousty špíny – z tebe se valí. Co do mě děláš – máš jenom zlost, navíc už nemáš – to je tvá past. Ty kámoš nejsi – máš jen svůj chtíč, a to mě děsí – tak táhni pryč. Jsi nebezpečný – svou hlavou debila. Jsi hodně směšnej – tě blbost zabila. Co s tím tvým chtíčem – co tady chceš. Pro mě jsi jenom – špinavá veš. Ty kámoš nejsi – máš jen svůj chtíč, a to mě děsí – tak táhni pryč.
13.
Oni 02:37
Prázdný hlavy – křivý tlamy, jsou tu s námi – pořád dál. Jsme moc líní – něco dělat, a pak se jen – divíméééé. Boj – boj furt řvou – že je tohle baví. Boj – boj spolu jsou – pěst maj zase krvavou. Když je jeden – tak se bojí, když je jich víc – zaútočí. Zbraně v ruce – silný řeči, tímhle nás vždy – zastraší. IQ bahna – mozek z hovna, tohle je ten – drsnej hoch. Vlastně je to – hrozně zvláštní, že se trochu – nestydíííí. Čím víc budem – rozdělení, tím maj větší šanci – šanci. Měli bychom – trochu zabrat, sjednotit se – v myšleníííí.
14.
HsubBush 02:55

about

Recorded between 7.-8. May 2005 at Skála studio, Třebíč.
Mixed and mastered by Petr Ošmera

credits

released January 1, 2005

Guitar, Vocals: Libor
Guitar, Vocals: Špalek
Bass: Lenka
Drums: Pavel

license

all rights reserved

tags

about

PHR Czech Republic

contact / help

Contact PHR

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Realita, you may also like: