We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Realita

by M.D.T.

/
1.
Bush 02:55
Ty zasranej parchante – nasazenej odkudsi. Stejně ti to neprojde – no tak radši odejdi. Odejdi si mezi hvězdy – mi ti zemi nedáme. Žití je tak nádherný – no tak rychle vypadni. Moje zlost už přerostla v nenávist v USA. Moje zloba dospěla, nenávidím USA. Hitler, Stalin, Bush – víc mi paměť nebere. Tři krvavý jména – vždycky mě to nasere. Nasere mě bezmocnost – nadvláda a zlost. Nemůžem se bránit – no tak sakra dost! Moje zlost... Rozeštvat si státy – to je to co umíš. Statisíce mrtvých – potom denně vidíš. Jsi zhmotněný zlo – ty to přece víš. Jednom sebevraždou – tohle vyřešíš! Moje zlost...
2.
Život 02:13
Televize a PC hry – pro společnost neštěstí. Dítě bude zabíjet – tohle nechci fakt vidět! Bohatí rodiče – ha ha ha. Stupidní blbeček – ha ha ha. Šedý sako – ha ha ha. Drahý auto – ha ha ha. Žádný vztahy k přírodě – každej myslí na sebe. Co se děje v okolí – to nikoho netrápí. Bohatí rodiče... Život rychle utíká – když ho nikdo nevnímá. Jste tu jen na chvíli – tak co jste si užili. Tak co jste si užili! Tak co jste si užili!
3.
Radní města Třebíče – co to zase děláte. Kvůli hnusným penězům – tady všechno zničíte. Zničíte – zničíte – zničíte – zničíte. Další lež a další klam – vypouštíte z huby dál. Nikdo vám už nevěří – už nastal čas odejít. Odejít – odejít – odejít – odejít. Vaše Danajské dary – co jste městu dali. Přinesou jen zkázu – a užitku jenom málo. Málo – málo – málo – málo.
4.
Policie IV. 01:41
Vodní děla obušky – tak to už je dávno pryč. Dnes jsou jiný praktiky – nespoléhej na city. Jó když máš prachy – tak máš šanci žít. Za tím musíš rychle jít – tyhle šance využít. Policie shit. Zas korupční aféra – ta ať žijou média. Každej dělá to co má – kontaktu se vyhýbá. Každej drží hubu – šlape si svou brázdou. Je to přece v jejich – policejním zájmu. Policie shit. Ať starej nebo mladej – prostě je to v nich. Agresivní chování – neskutečný problémy. Tvoje číro na hlavě – pokaždý je dostane. I když jsi v pohodě – vždy vyjedou po tobě. Police shit.
5.
Realita 02:14
Realita tohle je – že brzy konec nastane. Budem ničit víc a víc – tohle prostě nezměníš. Tak to je a tak to bude. Tak to bylo a zas bude. Tak to je a tak to bude. Tak to bylo a zase bude – konec. Takhle to má prostě být – slova smysl ztrácejí. Tohle to pravidlem – že na to dojedem. Tak to je ... Homo homo sapiens – to jedinečný pitomec. Války, boje, ničení – on se nikdy nezmění. Tak to je ...
6.
Úzkost a prázdnota – dále už nemůžeš. Vstupenka do ráje – zničí tě - né. Závislost spaluje – před sebou utíkáš. Nevnímáš noc a den – jen svůj ráj – né. Ztracená budoucnost, ničíš sebe sám. Šílená závislost, nebe, peklo, ráj. V bludišti zmatený – není cesty zpět. Čím dál víc do bahna – boříš se – né. Topíš se v plamenech – úplná beznaděj. Do pekla dostal tě – ten tvůj ráj – né.
7.
Teďka máš to co jsi chtěl – když jsi drogu vyzkoušel. Bylo ti strašně fajn – pro všechny byl jsi král. Lítáš v tom pekelně – bez drogy je mizerně. Potřebuješ víc a víc – změnit se to nesnažíš. Dej si víc, ještě víc. Lítáš v tom čím dál víc – zase letíš na měsíc. I tvůj stín děsí tě – zamotán jsi do sítě. Konec tvůj se blíží – tohle teďkom děsí tě. Chvilku užíval – smrti se vysmíval. Death!!! Dej si víc, ještě víc.
8.
Nebudem 01:27
Nemůžete chtít abychom mlčeli za věci, který jsme nikdy nechtěli. Nechtěli jsme války, máme je tu zas, i když máme svobodu, tak musíme se bát. Nečekejte že budeme mlčet – nebudem. Nebudeme nijak svatí – nebudem. Nechceme žít pod nátlakem – nechceme. Tolerovat příkazy – tak to teda ne. Jen se trochu ozveš, hned jsi v prdeli, páni co jsou u moci po tobě vyjeli. Teď jsi takhle malej, nenaděláš nic, málo jsi se snažil, nezměnil jsi nic. Nečekejte...
9.
Ex-ka 02:02
Krásný řeči – prázdná slova, z tebe jenom jdou. Pěkný oči – hezký tělo, tvou lež maskujou. Jednou pravda – stokrát lež, pokaždý mě nasereš. Velká láska – pěkná věc, byl jsem pěknej pitomec. Věřil jsem ti – velká chyba, nemělas mě nikdy ráda. Do hospody – do postele, každý tě měl rád. Proč kvůli tvému chtíči – teď je všechno v ...
10.
Hyp-sup-shit 02:22
Vyjel jsem si na kole – že zajedu nakoupit, je tu nový hypermarket – tak ho musím navštívit. Hyp, hyp – hypermarket. Sup, sup – supermarket. Hyp – sup – shit. Šmarjá pano co to je – asfaltová džungle, asi obchod pro lidi – jen co autem přijeli. Hyp ... U vchodu je ochranka – vylepanej svalovec, z ucha vede mu šňůrka – asi ňákej pitomec. Hyp ... Začal jsem se smát – pak rychle utíkat, plnou silou do pedálů – zachovat si zdravou hlavu. Hyp ... Tak nakoupím si ve stánku – svoji milou tatranku, a panáka na cestu – zde se vždycky obejdu. Poděkuji, zaplatím – a bez újmy na zdraví, spokojenej na duši – od stánku odjíždím.
11.
Pepan škudlil celý rok pak udělá velký krok. Vyrazí si někam k moři, užívat si jó na pláži. Sluníčko ho opálí, moře ho zas ochladí. Položí se na záda, léto to je pohoda. Z domu svoje zásoby, rychle řízek vybalí. Plechovkový pivo má, břicho svoje nacpává. Trochu mlaská, taky funí, českej člověk ten to umí. V cizině jó chce si užít, opálit si svoji kůži.
12.
Chtíč 01:35
Co mi cpeš klíny – do mojí hlavy, jen spousty špíny – z tebe se valí. Co do mě děláš – máš jenom zlost, navíc už nemáš – to je tvá past. Ty kámoš nejsi – máš jen svůj chtíč, a to mě děsí – tak táhni pryč. Jsi nebezpečný – svou hlavou debila. Jsi hodně směšnej – tě blbost zabila. Co s tím tvým chtíčem – co tady chceš. Pro mě jsi jenom – špinavá veš. Ty kámoš nejsi – máš jen svůj chtíč, a to mě děsí – tak táhni pryč.
13.
Oni 02:37
Prázdný hlavy – křivý tlamy, jsou tu s námi – pořád dál. Jsme moc líní – něco dělat, a pak se jen – divíméééé. Boj – boj furt řvou – že je tohle baví. Boj – boj spolu jsou – pěst maj zase krvavou. Když je jeden – tak se bojí, když je jich víc – zaútočí. Zbraně v ruce – silný řeči, tímhle nás vždy – zastraší. IQ bahna – mozek z hovna, tohle je ten – drsnej hoch. Vlastně je to – hrozně zvláštní, že se trochu – nestydíííí. Čím víc budem – rozdělení, tím maj větší šanci – šanci. Měli bychom – trochu zabrat, sjednotit se – v myšleníííí.
14.
HsubBush 02:55

about

Recorded between 7.-8. May 2005 at Skála studio, Třebíč.
Mixed and mastered by Petr Ošmera

credits

released January 1, 2005

Guitar, Vocals: Libor
Guitar, Vocals: Špalek
Bass: Lenka
Drums: Pavel

license

all rights reserved

tags

about

PHR Czech Republic

contact / help

Contact PHR

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Realita, you may also like: