We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Pr​ů​ser

by The Fialky

/
1.
Nechápu tvoje trapný názory jak se má punkáč chovat nesmí jíst ve fastfoodu a musí všechno vyfuckovat mě je všechno jedno nenechám se ničím řídit prostě žiju tak jak se dá ale na to si musíš přijít sám Náš styl naše móda je tu a bude dál ale jen když budeš sám sebou tak si neprohrál Náš styl naše móda dál tu bude žít zkus si to v hlavě trochu utřídit Že prej jenom před revolucí to opravdu stálo za to ale já se narodil až teď takže si trhni zlato jen ti chci říct že někdy stojí za to se zamyslet než někoho začneš krmit nějakým nesmyslem Náš styl naše móda náš styl naše móda náš styl naše móda žije dááál ve vás!
2.
Právě ty 01:33
Hey hey hey hey Jak je to jasný jak je to jednoduchý jenže já jsem blázen nemožný slepý hluchý že se za dalšími hledám nové dobrodružství nakonec stejně žádná nestačí mi a zjistím že mi chybíš právě ty!! Jenže ty už nechceš čekat už tě to nezajímá moje stálý omluvy a sliby že bude všechno príma už mě prostě opouštíš hledáš si něco nové takže už je pozdě zjistit že mi chybíš že mi chybíš právě ty!! Hey hey hey hey
3.
Když jsem ji zahlíd u pódia byla vážně nádherná jak vlasama hodila tak se zbarvily z červena do černa. Pak jsem ji u baru potkal dvakrát pivo a dvakrát vodka už jsem se nemoh dočkat už jsem se nemoh dočkat Holka co má ráda punk sex pivo Když jsem se otočila v davu tak jsem ho tam spatřila jeho pohled mi zamotal hlavu já chtěl jsem abych mu patřila Pak jsem ho u baru potkala dvakrát tequila Mescala tak už jsem se dočkala tak už jsem se dočkala Kluk co má rád punk sex pivo Náš život je punk sex pivo
4.
United 03:44
Proč se víc a víc rozdělujem když je proti čemu jít jde nám přece o to stejný tak proč se nespojit ať si je pro mě za mě klidně kdo chce s kým ale když jde do tuhýho tak jinou možnost nevidím UNITED!! Jsou myšlenky který smysl můžou mít každopádně tuhle stojí za to podpořit - ale pozor pod záštitou united se i hajzlové maskujou ty je třeba odhalit nakopat ať vypadnou (odsud pryč)
5.
Nálada 02:11
Pro dnešní večer zapomeň na starosti každodenní problémy nářeky a jiné zlosti Vyraz si do klubu pojď se s náma bavit užij si hudbu a můžeš třeba holky balit Jé je skvělá nálada, skvělá nálada je. Nenech si ji ničím zkazit!!
6.
Rebel klaun 03:45
Musíš mít vždycky hlavní slovo rád se předvádíš kdo s koho to si celej ty Nikdy se nechceš spokojit s málem vždycky chceš všechno ale takhle to nechodí - takhle to nechodí. Hloupý Rebel smutný klaun těžkej frajer teď si down tak tady máš co si chtěl óóoóó Myslíš si že si velkej king tim si zkazíš everything a na tohle chlapče dojedeš rád o sobě tvrdíš že seš hráč ale na jistotu sází jenom sráč už ti nikdo nevěří - už ti nikdo nevěří.
7.
Punk 77 02:46
Úzký kalhoty a k tomu Creapers boty koženou Sidovku a jasnej cíl, jasnej motiv kopec zábavy punk holky pivo tak to nás baví. Už sme zase v módě a už zase né nám je to jedno to nám hlava nebere. Na všechno odpověď je 77 punk 77 Rozcuchaný vlasy a nějaký náušnice nemá to žádnej smysl a vo to právě de prostě se nám chce takhle se bavit a už je jasný jak to s náma dopadne.
8.
Anděl 02:10
Zaujalo mě že mluvila sprostě a to mě vyvedlo z míry k její dětské tváři se ty slova vůbec nehodily a tak sem k ní přišel a řek sem jí ať jsme se mnou a ona na to klidně zmrde mě je všechno jedno všechno jedno! Sprostý anděl s dětskou tváří sprostý anděl mě učaroval Když už jsme byli u mě doma hned se vyptávala "kdepak ho mám" a když neměla zrovna můj jazyk v puse nadávala mi v jednom kuse v jednom kuse! Mě učaroval!
9.
Už si zase nevyhrál už si zase nebyl nejlepší to že si to ani nechtěl už nikdo neřeší každej se dere nahoru klidně přeskakuje přes mrtvoly jestli to tak má bejt to ti já nepovím Někdy i vítězství velkou prohru znamená když za cenu úspěchu za tebou zůstane jen cesta spálená Někdy i vítězství velkou prohru znamená když místo soucitu dokážeš jen pokrčit ramena. Už si zase poslední a to jen proto že ti na druhých záleží něco tady přestává hrát v tomhle na oko bezchybnym světě každej se dere nahoru klidně přeskakuje přes mrtvoly jestli to tak má bejt to ti já nepovím.
10.
Napsalas mi zprávu do mýho guestbooku ty seš asi pěknej magor rozcuchanej kluku já ti odpověděl a od tý doby se to táhne náš virtuální vztah na internetu máme Nikdy bych nevěřil že mě se tohle stane ale všechny zásady jsou proti tomu plané stále mi píšeš já nemůžu se tě zbavit nejhorší na tom je že mě to taky baví Ptáš se mě líbím se ti, moje ano už sítí letí od teď chci být už jen s tebou posíláš mi svoje fotky, s náhledama pod kalhotky už nechci být s jinou Vážně ani nevím kdy to všechno začalo všichni kámoši už dneska na mě kašlou že mě nikdo nevolá vlastně ani nedivím se ICQ princezna má ICQ prince Už nechci být s jinou
11.
Průser 02:00
Najednou si zatrpknul ze všeho máš mindráky a kolem plno skepse a kolem plno skepse Trápíš se stále dokola že ti nikdo nevolá že tě žádná nechce že tě žádná nechce Tak se vzchóóop - začni s tím něco dělat (ooo) Tak se vzchóóop - kdo se má na to dívat (ooo) Tak se vzchóóop - vždyť nejsi "luzer"!! Ještě máš čaáás - ještě to není průser!! V práci tě to štve už se to nedá vydržet nečekej na nic nečekej na nic Stojíš na mrtvým bodě a to fakt není v pohodě ty máš na víc ty máš na víc
12.
CBGB rock'n'roll co obletěl around the world na začátku parta kluků jako ty a já jednoduchá muzika s textem co se tě týká není možný zapomenout kdo byl a je král Good bye RAMONES!

about

Band webpage: thefialky.cz

Recorded at 3bees studio, Praha. Febuary 2007.
Sound by, mixed by - Šablonka, Binksf, Honza Balcar
Mastered by: Honza Balcar, Kakaxa

credits

released March 23, 2007

Vocals, Guitar : Jan "Kečup" Dvornák
Guitar, Vocals : Daniel "Dan" Šedivý
Bass, Vocals : Ota "Otokara" Černohous
Drums, Vocals : Tomáš "Tom" Calda

Guest -

Piano, Keyboards: Binksf
Vocals: Aneta Caldová
Vocals: Petra "Herečka" Konvičková

license

all rights reserved

tags

about

PHR Czech Republic

contact / help

Contact PHR

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Průser, you may also like: