We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Pan K​á​č

by Houba

/
1.
Ráno vstaneš, je to furt stejný, zas další stejnej den, Nevzpomínáš co bylo včera, od deseti k pěti jdem, Jsi hrdina, né naší doby, s pěstí sevřenou, Každej pokus narovnat záda tě zlomí v kolenou Ref.: Co bylo včera, dneska už nebude!!! Nesnažíš se přemejšlet hlavou, snad nevíš kde ji máš, Uvědom si, že sám před sebou se nikam neschováš, Jsi hrdina ….. Ref.: Co bylo včera, dneska už nebude!!!
2.
Broučci 02:39
Tak jako ráno vyjde slunce, večer zase zajde, Já jsem dneska chytil sumce a mám ne něj chuť, Tak jako brouci žijou v trávě, než je někdo najde, Tak teď demolujou právě tu Koněvskou Huť!!! Ref.: Pro Kristovy rány, brouci lezou z trávy, Lidi na ně koukají, brouci prej jim chutnají!
3.
Ráno jsem se probudil a než jsem oči naladil, Zjistil jsem že vedle mě leží ňáká žena. Zaostřil jsem špatej zrak, je ošklivá jako mrak, Od pusy mi začala, téci bílá pěna! Ref.: Uf, to byla noc, můj vercajk je zmatenej, Uf, to byla noc, ještě jsem celej zpocenej, Uf, to byla noc, proč nejsem radši teplej, jak ten z filmu Šeptej! Pusu jsem si utíral, vůbec jsem to nestíhal, Ta žena hnusná tlustá, začala se budit, Teď se rychle obléci, musím honem utéci, Než se ta vepřovka, začne ke mně tulit! Vepřovka sakra vstala, do náruče si mě vzala, Pac, pusu a muchly, v posteli děláme, Špeky na mě vrhla a pak si na mě lehla, Teď si to můj milej, pořádně rozdáme!
4.
03:08
Já jsem černá vrána jen a kroužím po poli, Umím létat bez křídel ač mě to nebolí, Já jsem jenom smutný král a smích jsem zakázal, Já jsem jenom šašek svůj a sobě bych se smál, Já jsem černej rytíř Váš co cestu zapomněl, Já jsem Vaše bílá zář plamen co dohořel, Já jsem mnich co hodně pil a v boha nevěří, Já jsem lovec bez zbraní utíkám před zvěří! Ref: Já nikdy nejsem sám a přesto utíkám, Já vinu nedávám a cestou do nikam budu se smát!
5.
Kapitán 02:59
Kapitán opilej jak duha na obzoru, Palubní deník píše než jde spát, Je to už dlouho, co dopluli jsme k molu, Nikde žádnej člověk jenom ženskejch pár, Naložili zásoby a vína sudů pár, Kapitán velí rozchod do rána, Posádka vypraví se hledat ňákej bar, S děvkama vyvenčit si kanára! Na ostrově Lesbos, to půjde jen stěží, Tady nejsou zvědaví na rozkroky s věží! Ref.: Co to sakra je, kapitán šílí, kde maj ňáký chlapi krucinál, Kdyby ty lesby, aspoň pivo pili, tak snad abychom pluli radši dál! Kapitán ve spěchu, spolkne láhev rumu, Posádka už chce bejt na vodě, Zvedli kotvy a rychle směrem domů, Honem zpátky do Athén, říct to v hospodě! Takhle končí dobrodružství, všichni jsou zas doma, Posádka už nechce, ale kuchařka by jela znova!
6.
V osmnácti na cestě do kasáren byl, co ho tam asi čeká netušil, S úsměvem ve tváři, přišel k bráně blíž, naval ňáký cigára ty neslyšíš, Vyfasoval hadry a titul nováček, k tomu khaki zubní kartáček, Když si oblík mundůr upad na záda, jak to můžou nosit, hovada! Ref.: V pozoru stát, v pozoru žít, v pozoru srát, v pozoru (zaživa) hnít!!! Každý jídlo khaki, příbory taky, zelená armáda Český republiky, Hrachová polívka, hrachová kaše, hrachová je barva naše, Zelená morálka, zelenej čaj, zelenej je i pan generál, Zelený názory, hrachový hlavy, zelený úrazy, to není zdravý! Tam jenom naučej tě jak se správně vraždí, jak se umírá v český vlasti, K tomu ostříhaj ti tvoje dlouhý vlasy, teď je z tebe člověk vojenský rasy, Vojenskej mundůr barvy khaki, bude ti přítelem ty jsi jemu taky, Tahle píseň není proti khaki barvě, ta je proti lidem co maj hovno v hlavě.
7.
Vekslák 00:42
Sedí si v poršeti a krade miliony Sedí si v poršeti a krade miliardy, Sedí si v poršeti a krade biliony, Sedí si v poršeti a krade bonbony!!! Vekslák, vekslák, vekslák, Smůlek!!!
8.
Všechno se mi může stát, akorát akorát Co mě tady může srát, chci zná chci znát Mě má přece každej rád, proč se bát proč se bát Svět je prostě velkej ráj, jak říkaj jak říkaj Až budu mít někdy hlad, budu řvát budu řvát Zrovna je mi prostě hej, ok ok Každá žena mě hned chce, slepice slepice Svět je prstě velkej ráj, jak říkaj jak říkaj v televizi! Ref.: Pohoda Lábus, pohoda lalalala!!! Všechno co chci budu mít, jsem free jsem free Od nikoho nejsem bit, jsem fit jsem fit Je to krása s váma žít, pivo pít potom blít Svět je prostě velkej ráj, jak říkaj jak říkaj v televizi! Ref.: Pohoda Kaiser, pohoda kakakaka!
9.
Smoking´s bad, for your health, Nikotinová smrt chutná nejlépe!
10.
Sam medvěd 02:27
Zastavil se na rozcestí u Los Angeles, Dopil flašku whisky, co z Tennesse si vez, Ze zvyku si odplivnul a náhle stopu vidí, Sleze proto z koně po majiteli se pídí, Podle stopy podpatku soudí, že jde o vysokou zvěř, Za křovím se krčí ženská, rudá jak ruskej pes!!! Ref.: Byla to dobrá šťáva a tak ji oslovil „Hej ty rudej raku, rád bych si ulevil“ Protože ta rudá skvó, nerozuměla, Nechal si stáhnou gaťky od Sama medvěda A vykouřili dýmku míru, ona jemu a on jí, Po útoku jeho kopí, rány se jí zahojí!!! Ráno je Sam trochu šokován, ta indiánka byla indián, Ke všemu ho ještě skalpoval, i pod trenkama!!!
11.
Kokodák 00:55
Kokokokokokodák, já mám ženy strašně rád, Kokokokokokodák, když uměj žehlit, vařit, prát! Žena muže bít nemůže, protože ho nepřemůže, Žena muže bít nemůže, protože ho ráda má!!!
12.
Byl jednou jeden Hurvínek a tomu visel motýlek, Vyšel si za Máničkou a že se sjedou travičkou, Pak šli spolu do kina, na co to vám nepovim, Když zábava skončila, zhulili se za křovím!!! Ref.: Mánička s Hurvínkem sjeli se perníkem, Hurvínek s Máničkou sjeli se travičkou!!! A když byli zhulený, tak si ještě přidali a chlastem se nalili, pořádně se zpráskali pak hladili Žeryka, Špejbl jim nic neříká, Když se Špejbl nedívá, bábinka se usmívá!!!
13.
Policie 01:15
Kdo mi svítí do ksichtu, kdo to může bejt, Kdo mi svítí do ksichtu, policejní šmejd. A kdo se tě nepustí jako štěnice, Kdo se drží jako klíště naše policie. Kdo zavírá za blbosti vrahy nechá jít, Bere prachy nic nedělá kdo to může být. Kdo ti visí na krku jako slizkej had, To je naše policie musíš to tak brát. Každej den je vidíte na ulici stát, Čuměj jako kreténi, vždyť je platí stát!!! Fuck off Policie!!!
14.
Anti nazi 02:23
Zas vedle sebe skini jdou, jedna noha druhou mine, těžký boty na nohou, na bombrech vlajky Bohemie. Mlátěj jenom černý lidi, prej jsou pro nás ostudou, ale že jsou skini zmrdi, za to oni nemohou! Ref.: Ať je černej, nebo bílej, jediná je lidská rasa pod kůží jaký koliv barvy stejný množství masa černej, žlutej, bílej, rudej, svět je jeden velkej haus stejně tady musíme mít nazi, naco nazi raus
15.
Bonus track 01:06
Já jsem pipka bramborová,představuju se vám znova Nožičky mám šmajdavé a ručička hrabavé Vyšla jsem si po ulici,všichni kluci na mě křičí Že má drahá matička má na křivo očičká A mé drahé sestřičky maj na křivo slepičky A múj drahý tatíček má na křivo nosíček Já si z toho nic nedelám,tákhle na ně udělám Vyšla jsem si do lesíčka,potkala jsem bumbrlíčka Bumbrlíček se mi smál,že nalevo hlavu mám A ja jednu radu mám,že se v noci počurám

credits

released January 1, 1999

license

all rights reserved

tags

about

PHR Czech Republic

contact / help

Contact PHR

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Pan Káč, you may also like: