We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Obavy

by M.D.T.

/
1.
Bagdád 03 02:16
Ráno místo budíku je budí těžký kulomet Bydle dneska v Bagdádu to není žádný med Po ulicích jezdí tanky místo krásnejch auťáků Tam kde kdysi stály školy jsou jen ruiny baráků. Kdekdo po kdekom tu střílí Bomba bouchne každou chvíli Všichni si hrají na vojáky Tak vem pušku a hrej si taky I Bagdád se snad uklidní a lidem tu zas bude hej Snad bude to už za pár dní až se všichni postřílej Snad už nikdy nezažujem tenhle krutý hrozný den Kdy Amerika znásilnila a ovládla další zem Kdekdo po kdekom tu střílí Bomba bouchne každou chvíli Všichni si hrají na vojáky Tak vem pušku a hrej si taky
2.
U.S.A. 02:01
Žije jenom z obchodu – celý velký svět, hlavě slavné USA – tak to tedy je. Ty ovládaj celý svět – tohle kurva není sen, to nejlepší ponechaj si – zbytku světa jejich jed. USA, USA, zkurvená rodina. Zničili už spoustu zemí – a další ničí dál, z každé války jenom zisky – oni vždycky maj. Pentagon a Bílej dům – samej magor nebo vůl, každou zemi zničí hned – stačí když hňup rozkáže. USA... Aljaška je bohatství – no tak honem hrrr na ni, kácet stromy, těžit ropu – to je pro svět neštěstí. Jen tak kácet trochu vrat – no a co má být, vyšší moc je odsoudí – za to jejich šílenství. Za to jejich šílenství!!! ...
3.
Naše město 03:19
To si myslíte, že tu všechno zničíte, vaše skvělý nápady jsou jen pro vás výhodný. Fuck off radnice, fuck off radnice, třebíčská poplacená, fuck off radnice. Prázdný hlavy z radnice zas zbytečný silnice, krajina je zničená, jak dlouho to potrvá. Zničit všechno zelený, to je vaším posláním, stavět pořád víc a víc, z přírody nezbude nic. Že nemáte žádný rozum na to jsem si zvyk, oči ale zdravý máte, tak je někdy otevřete.
4.
Válka 02:21
Válka, bolest, utrpení, tohle k sobě patří, strašlivá je genocida, kterou svět spatří. Umírají nevinní, umírají děti, každý nový století, je stoletím smrti. Nesmyslný válčení. Koncentrační tábory, mučení a cely smrti, ten kdo válku vymyslel, tisíc dalších vraždit nutí. Lidi nikdy nepochopí, že je tohle zbytečnost, masakry a zabíjení, tohle je však skutečnost. Nesmyslný válčení. Pořád je lepší jako lidi se domluvit, než do ruky pušku vzít a někoho zastřelit. Na to nemusíš být chytrej abys tohle pochopil, když vysereš se na válku, můžeš tu žít mnohem dýl. Nesmyslný válčení.
5.
Copak je to za den, co se tu děje? Červený prapory a lidský nadšení. Tak tohle teda ne – to existovat nebude, sbalte svoje prapory – i ty vaše odbory. Celý život pracovat – záda svoje ohýbat, co si vlastně myslíte – že tu všechno změníte. Mladí, staří, všichni řvou – hrozný hesla skandujou, práci čest až na věky – rychle s nimi do řeky. Je mi z toho vážně zle – že to ještě funguje, slibujete lepší žití – dav se za vámi zas řítí. Stop rudé lži! ...
6.
Policie III. 02:03
Nějaká doba uplynula, pořád je to stejná špína, úplatky a korupce, dělaj z lidí pitomce. Takhle teda ne!!! Demonstrace, protesty, to je vždycky potěší. Proč se dobře nebavit a někoho nezmlátit. Takhle teda ne!!! Ochranu a bezpečí to ti těžko zaručí, a když ne s nimi tak proti nim. Proti nim!!!
7.
8.
Divný lidi 01:57
9.
Obavy 01:55
Probouzím se, bojím se, všude okolo to je. Zvláštní pocit mrazení, co mě to ovlivňuje. Nedokážu pochopit, že to takhle musí být. Tenhle systém sežere mě, utíkám – jsem v prdeli. To je on, v každým z nás, jenom on, zničí nás.
10.
Jarmila 02:22
11.
Hajzl 01:58
12.
Vůně vzduchu – hučí řeka, slunce zapadá. Hodně lidí – dobrá pivo, skvělá nálada. Krtek, Štěpán – spousty známých tady potkáváš. Vege stravu – i ten klobás si tu můžeš dát. Hraje hudba – valí pogo, takhle to má být. Přišli ONI – konec hraní, nenaděláš nic, nic, nic. Postavíš stan – prospíš se, zítra taky den. Probudíš se – řeka volá, no tak neváhej. Očistíš si – svoje tělo, je ti zase hej. Rozloučíš se – s kamarády, a někdy zase hej, hej, hej.
13.
Otázky 02:38
14.
15.

credits

released January 1, 2004

Guitar, Vocals: Ludva
Guitar, Vocals: Ladis
Bass: Lenka
Drums: Pavel

license

all rights reserved

tags

about

PHR Czech Republic

contact / help

Contact PHR

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Obavy, you may also like: