We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

M​ě​jte se fajn​.​.​.

by Biblbroxx

/
1.
Řešení 02:38
Sedí sám obalen desítkami věcí, depresí zavalen v zaprděné kleci. Do bílé podlahy černé šmouhy vrývá, v rádiu zubatá requiem mu zpívá. Doktor právě dopil vodku, sestra chystá hadice, drobný zákrok, žádný strach, pouhý výplach palice. Přidržte ho když se cuká, dáví se chce zdrhnout, solný roztok dráždí, nutí mozek ven vyvrhnout. Chorus: Při konečném řešení dejte přednost věšení, kolemjdoucí vyděsíš, ptáky červy nakrmíš. Pozůstalé potěšíš, když se na strom pověsíš, při konečném řešení, dejte přednost věšení. Sedí sám v místnosti nevlídné a chladné, v ústavu věznícím různé lidi vadné. Klistýry, obstřiky, šoky, terapie, to aby pochopil jak se dobře žije. Doktor právě dopsal báseň, vyhodil ji do koše, poezie mu dnes nejde, tak jde trýznit pacoše. Tak co chlapče ty chceš zdrhnout, chceš na jinej svět? Vem si k srdci moji radu a budeš tam hned.
2.
Píchačka 02:20
Noční víla leží, není zrovna svěží, čas pomalu běží, venku smutně sněží. Rána bývaj různý, nejčastěji hrozný, hledám svoje věci, děkuji už nechci. Chorus: měla's pořád málo, tak jsem ti dal víc, že to asi nepřežiješ, měla jsi mi říct. Píchej, píchej, píchej, no tak teď to máš, nenasytná samice, proč už nedýcháš? Opouštím to tělo, co v noci tak chtělo, tratoliště krve, to jsem asi neměl. Zkrvavený ruce nejdou umýt lehce, rudá růže krásná jsi konečně šťastná. Co v té bílé vidíš? Proč na ten strop civíš? Takže lásko sbohem, všichni se tam sejdem! Říkala jsi, dělej! Tak pojď chlapče píchej! Já myslel, že nožem, už ti nepomůžem.
3.
Dvě krávy 02:46
Představte si, představte si co se mi dnes stalo, podívám se kolem sebe, vidím, že mám málo. Ošoupaný starý džíny, roztrhaný boty "číny", kapsy plný černý špíny, velkou žízeň ruce líný. Černobílej televizor značky "Pluto Tesla", má úroveň životní je poněkud skleslá. Chorus: Já chci víc, chci mít, chci víc věcí užitečných, k životu potřebných, tolik důležitých k postupu v hierarchiích. Chci video a satelit, nový auto, větší byt, boty Martens za tři tácy, větší plat a lehčí práci. Z černý kůže novou bundu, Harley a umělou kundu. Za barákem pole trávy, horský kolo a dvě krávy, a dvě krávy a dvě krávy a dvě krávy, krávy, krávy.
4.
Punk & pivo 03:08
Šouráš se městem, čumíš do výkladů čekáš že ti to zvedne náladu. Žít jak tví známí, to tě vůbec nebaví, kopeš do popelnic, on je někdo postaví. Chorus: Héja hou, heja heja hou, héja hou, heja heja oi oi oi. Punk, punk, punk a pivo. Všechno furt bereš jako velkej flám, s lahváčem v kapse nebudeš nikdy sám. Životní problémy se nějak vyřeší, sleduješ baby, co jdou korzem pro pěší. Ježatý hlavy řádí teď na place obuv vzor 60 rozbíjí dlaždice. Sepnutá špendlíkem tlama je v grimase vidět tě tvůj fotr, zmlátí tě jak prase. Včera lilo, dnes je hezký počasí a čtyři děvky k nám dneska dohasí. Budem je klátit, no to je tutový večerní program už je zas hotový.
5.
Otázky 02:59
Proč pokaždé když tam lezu, vím, že dělám chybu? Proč mě slina přemůže a posadím se k pivu? A proč teda když tam sedím, nedám si tak jedno dvě? Proč se člověk na Hercnách pokaždé tak zrujnuje? Proč pokaždé výplata tak záhadně zmizí? Proč když dneska něco mám, je to zítra cizí? Proč mám tenhle koníček nezdravý a drahý? Pro to blbý chlastání drží mě a baví? Chorus: Nebudu pít, nebudu pít, pičoviny žvanit a hašišáky balit. Nebudu pít, nebudu pít, po čtyřech se plazit, může mě to zabít. Proč když ležím pod stolem, ještě znova vstávám? Pro když někdo přijde s jointem, rád si taky dávám? Proč se někdy nerozhlídnu kolem na ty trosky? Proč je na mým cejchu psáno, že tak skončím taky?????
6.
Cesta davem 02:18
Revoluce změnila systém, ne však lid, komunisti zůstali, kdo se tu má líp. Dnes jsou z těhle lidí vážení občané, estébáka zaplatíš v soukromý ochraně. Chorus: Drž hubu a krok, táhni s davem. Kdo je za to platí dělat všechno naruby, zasraní poslanci si neviděj do huby. Životní úroveň o té si nech zdát, v téhle zemi tady všechno to jde srát. Nemáš čím zaplatit svůh příbytek, hlavně že si prachy zvedá vládní dobytek. Životní úroveň o té si nech zdát, v téhle zemi tady všechno to jde srát.
7.
Kus davu 03:18
Chorus: Máš dost už toho co vidíš, máš oči zavřený, nevidíš už žádný lidi, ty ksichty zkurvený. A právě, teď právě tě nezajímá svět, nemáš vůbec nic v hlavě, můžou ti závidět. Prostě se ti nechce teď vůbec nad ničím přemýšlet, teď právě má všechno správnej vzhled. Jedno hnusný ráno, obyčejnej den, spousta lidí kolem někam směřuje. Honička a stresy všechno poznačí, kam to asi vede, přiznat si nestačí. Anonymní davy šlapou si na hlavy, z kanálů se linou smrduté výpary. Jen zsinalé zjevy do sebe vrážejí, vzadu někdo křičí, lidi ho míjejí. Nebudeš, nebudeš, určitě nebudeš nikdy kus toho davu, to by ti museli, to by ti museli vyměnit tvoji hlavu. O něco se porvat je životní styl, nahrabat co nejvíc, to je hlavní cíl. Tisíce zákonů nelze překročit, citové projevy nesmí vybočit. Velká kariéra zahýbe davem, vítězí silnější svým vlastním právem. Všichni si vytváří umělé hodnoty, nejvíc nenávidí lidi jako ty. Nebudeš, nebudeš, určitě nebudeš nikdy kus toho davu, to by ti museli, to by ti museli vyměnit tvoji hlavu.
8.
Dřív 02:36
Dřív bejvali zelení a teď jsou zase modří, dřív mlátili nevinný a teď prý právo střeží. Včera válčili za Rusky a dneska za Amíky, hlavně že si zastřílí, co má z politiky. Chorus: Levá, pravá, levá, pravá..... Levá, pravá, levá, pravá stejně se to střídá, hajzl ten se neztratí a pro poctivce bída. Levá, pravá, levá, pravá je to pořád stejný, není systém ve kterým se krysy v lidi změní. Dřív nám vládli maňásci a dneska parta šašků, škodolibý dramatik píše tuhle frašku. Dřív bydleli ve vilách a dneska mají hrady, ten co vždycky skromně žil, zítra chcípne hlady. Dřív bejvali proti nám a dneska půjdou s náma, nevěřte co povídám, je to totiž fáma. Nevěř co kdo říká ti, je to samá fáma... Samý kecy, pózy kecy, divadýlko - dost!!!
9.
Utáhlý kravaty, ptáci a třešně, tiskovky, debaty vypadaj směšně. Levice, pravice na co si hrajem, šílený daně a vysokej nájem. Chorus: Strčte si za rámy ty vaše pózy copak si myslíte, že vám to žerem. Ze všech si děláte akorát kozy, táhněte do hajzlu, my vás tu nechcem. Někdo se ptá, kde ty prachy jsou? Jsou tu však ne pro ty, co na ně dřou. Úsměvy, poklony, upřímný slova, točí se dokola, znova a znova. Párty a plesy jen pro lepší lidi, co na tom, že národ se za vás stydí. Vošahaj hostesky, nacpou si břicha za prachy dělníků to se to píchá.
10.
S.P.M. 04:03
Čágo bágo blbá krávo jak ti to dnes hraje? Žeru, když se z obrazovky na mě tak koc směje. Tupý řeči, modrý oči, rád si při tom honím, když pak pustí ty fajn klipy, rozkoší se medím. Chorus: Super príma muzika co na nic nenaříká, diskotéka fabrika co sperma, prachy polyká. Piča bílá zadkem kroutí a falešně ječí, k tomu černoch cosi mele a s rukama cvičí. Střih a parta hezkejch kluků, bože ty jsou sladký, i když zpívaj o holkách, hned mrdal bych jim zadky. Na to česká disko music přichází nás bavit, pět akordů v rytmu polky, zlatej Michal David. Stovky sraček obrazovka denně na nás chrlí, zachrání nás neděle a s ní Familly Kelly.
11.
Nemůžeš 03:58
Zákony zásady zahoď ty okovy, luxusním zbožím narvaný obchody. Posraný záchody, špinavý hospody, není v tom logika, je to politika. Podstatu nehledej, radši se usmívej, dělej, že rozumíš a normám vyhovíš. Chorus: Chceš, chceš, chceš, myslíš, že nemůžeš. Lež, lež, lež si v sobě pěstuješ. Zlom, zlom, zlom ten starej suchej strom. Skoč, skoč, skoč, když víš kam a proč. Prosperita prostituce, politika čistý ruce. Černý svině a lidi v kině, tragédie, komedie. Na Balkáně prodaj zbraně, zamysli se a nepobli se. Ref: Leť, leť, leť a nech to tady hnít. Pryč, pryč, pryč kde budem se mít líp. Dál, dál, dál kde dokážeme snít. Kde, kde, kde půjde ta špína smýt. Sokolský slet důchodci vpřed, hnijících těl páchnoucí změť. Ty nejsi fet, máš na duši vřed, do prsa hned naši si jed. Máš toho dost na bohy zlost tak na to ser a smrt bude fér.
12.
2000 a něco 02:56
13.

about

Band webpage: www.biblbroxx.com

Recorded, mixed and mastered at studio Skála, Třebíč.

credits

released May 23, 2006

Guitar, Vocals: Franta
Bass, Vocals: Špalek
Drums, Vocals: Ruda

license

all rights reserved

tags

about

PHR Czech Republic

contact / help

Contact PHR

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Mějte se fajn..., you may also like: