We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Kapit​á​n 77

by The Fialky

/
1.
Kapitán 77 01:38
Přijel zahrát ty nejlepší desky už tahá Idola z obalu. Devítky, Members, Cock Sparrer Adicts připravuje pomalu! to je! Kapitán seventy seven! Ví kdy pustit Ramones Vibrators, Subs i Pistole. Těm hitů je už přes třicet a vydží i dalších sto let! to si piš! Kapitán seventy seven! Jednou možná přijede i k vám Jednou možná zahraje i tobě Ale možná, že si to ty sám Posloucháš ho každej den máš to prostě v sobě!
2.
Vídám tě jak vystupuješ z taxíku u nočního podniku disco kasíno Vím, že už to dávno nejsi ty místo Martens lodičky, drahý víno Vzpomínám na poslední prázdniny co si mi řekla po Zóně na festu jen sem se usmál a že se nezměním, mě nenapadlo ani ve snu! Poslední prázdniny! S tebou! Tys to tenkrát myslela vážně všechnu to revoltu a revoluci My jsme zrovna zakládali kapelu byli jsme naivní malí kluci Stejně tě mám pořád rád i když my jsme tady a ty tam Tohle nám neurčil osud že je to předem daný, neuznávám Antifest v roce 2000, pošeptala si my nezměním se.. Vzpomínáš?
3.
Jedem hrát do vašeho klubu v dodávce hrajou Muerti nech všechno plavat, zabij nudu! punk sex pivo riot párty! Back stage pas má každej z vás! Nechcem sedět v šatně hned nás někdo tahá na bar sakra to dopadne špatně na podiu zase na mar! Back stage pas má každej z vás! Jsme tu zpátky vy i my Je skvělí vidět, že to jde Punkáči, plešky, kočičky United dneska funguje! Back stage pas má každej z vás!
4.
Celej svět se zbláznil jde jenom o prachy Za ty každej udělá co chceš o tom žádný strachy Ale ty buď jinej jinak tě tu nechcem Nesmí tě to pohltit začni myslet srdcem! Začni myslet srdcem Začni myslet srdcem Nedělej jen to co se vyplatí Prostě začni myslet srdcem To co se tu děje už normální není Každej jen mávne rukou, to se těžko změní Ale ty buď jinej jinak Tě tu nechcem Nesmíš bejt lhostejnej, začni myslet srdcem! Začni myslet srdcem Začni myslet srdcem Neřeš co řeknou ostatní Prostě začni myslet srdcem Aspoň chvíli! Co ti není jasný, co tu není k pochopení Radši mlč, když nechceš nic změnit Zkus začít u sebe nepůjde to lehce Ale ty to dáš! Začni myslet srdcem! Začni myslet srdcem… Aspoň chvíli!...
5.
Kámoš bere perník stejně jak on to tajíš Ve škole a doma dozvědět se to nesmí Zatim je to v klidu všechno se to zvládá pořád nic neni vidět kapesný dostává Musíš to říct kámoš potřebuje pomoc! Neni to tak jak, jak se všude říká prostě to zkusíš a zažitky jsou skvělí zastav to hned čas přestal utíkat tohle mu už nikdo ze života neoddělí Musíš to říct kámoš potřebuje pomoc! Kámoš potřebuje pomoc!
6.
S tebou 02:48
Z lidí na barech mám ponorku a strach ale tenhle pátek bude to jiný smeju ze sebe ten klubovej pach budu s tebou, bez pocitů viny Vezmu tě na výlet, pojedem krajinou tenhle víkend budu s tebou s žádnou jinou! Vezmu tě někam pryč od panáků a piva opouštím sklep, chci světlo, tak co zbývá! Vim, že se už teď těším až budu zpátky až spustíme a vyblázníme celej klub až potkám všechny ty známí a kamarádky ale teď jsme jen mi dva, tak si nastup Víkend jen s tebou!
7.
Pár kluků je v kriminále a další už maj na mále jiný se zas stěhujou za prací nebo za frajerkou! Je normální opustit kořeny máš nohy, k tomu jsou stvořený Prostě razíme do světa nedržte nás tady! go! Nikdo z nás tu nebydlí boys do barů nechoděj ale pořád je dost lidí který v partu věřit chtěj! Někdy je sice skvělí se vrátit o krok zpět ale né za cenu nezkusit jít vpřed! Oi! Oi! Oi! Ta jedna ulice ale i tak žije dál a taky neni pravda že tu nikdo nezůstal někdy to prostě nejde, tak žiješ u rodičů i v Mambě můžeš dostat pěkně na piču! Nikdo z nás tu nebydlí… Vlastně tohle zpíváme jen proto, že ti chcem předat tenhle jeden jednoduchej vzkaz A to že se na tý ulici potkáme zas! na Náááchoooodskýýýý! se potkáme zas! Je v nás pořád víc a víc! Duch periférie duch Počernic!
8.
Doma u rodičů už to nešlo vydržet teď vzpomínáš na krásný dvě desítky let Sedíš sám v pokoji, první lásky už jsou dávno pryč budoucnosti se nebojíš ale kde k ní najít správnej klíč Ty to zvládneš, ty to zvládneš my to zvládnem s tebou! Ráno je ti zle, není to z chlastu ale z prázdnoty je strašně těžký, věci správně uchopit neznáme řešení to se ani nedá vyřešit prostě jen vstaň a pojď a věř, že stojí za to žít Ty to zvládneš, ty to zvládneš my to zvládnem s tebou!
9.
Ráno! Čekáš na poslední zvonění nechceš se v šatně zdržovat rychle honem do třídy hlavně se s nima nepotkat ale už ti stojí v cestě parta srabů s největším v čele dneska jenom nadávky teď se nepodělej! To jsou gangy ze základky doma se bojí matky ale za zdmi školy, se pěstí kápo volí! To jsou gangy ze základní si jinej tak vypadni stal ses jejich cílem, zažiješ perný chvíle! Krásný je svět dětí o kterém nikdo neví a ti co ano to vědět radši nechtějí Škola mlčí nic neříká tohle se nás přece netýká všichni drží metu svou oni z toho vyrostou Stojíme proti! Stojíme proti! Proti gangům! Ze základky!
10.
Sem na každý sociální síti a tam mám odkaz na tebe Pošlu ti spoustu vzkazů vynesu tě do nebe Máš krásnej profil super fotky sme z nich úplně hotoví neboj máma a taťkou se tohle nikdy nedoví Pšt ani muk Přihlaš se na facebook Líp by to nesvedla BIS ani včera STB je krásný přečíst si návod od tebe na tebe Všechno je jasný já už tomu rozumím bez myspacem, FB už ani holky lovit neumím Do sítě se chyť sociální síť Do sítě se chyť sociální síť Blbá sociální síť! Radši na pivo k Sadu přijď!
11.
Svět 02:58
Číňani žijou ve sklepě je jich tam padesát ráno jdou na černo do práce a večer zase spát Afrika trpí, občanský války násilí a smrt My řešíme vánoční dárky Santa si nás škrt Svět v pořádku není to jen nám se to tak může zdát Pod dekou v teplých postelích po večeři jdeme klidně spát Teroristi jsou blízko ví to Londýn i Moskva ráno snídám kafe a dvě vejce do skla Policejní stát Amerika nikdo nemá pojištění parta šejků v Arábii drží granát odjištěný! Svět v pořádku není to jen nám se to tak může zdát Teď tu vládne klid a mír ale nebude to napořád! Napořád..
12.
Konec 01:59
Vypni rádio, vypni televizi vypni telefony vypni internet až i poslední signál z družic zmizí vypni elektřinu zastav celej svět To nikdo nepřežije... Co by si dělal? Jak bys mohl žít? to už si neumíš vůbec přestavit Zapínáš bednu, sedíš na netu rádio hraje, s mobilem si blíž světu! Ty to nepřežiješ...
13.
Ready? Rock Stady! The Fialky ragga sound! Berem dva taxíky z Počernic na Žižkov Dnes Mezcala tequila a vodka Smirnoff Holky kolem už vrtěj zadkama Dvě kostky ledu a zapal mi Havana Koukej i punkáč může bejt ve vatě když jsou dva dny po vejplatě Já to takhle chci, ty to takhle chceš! je nám jedno, že zejtra nebude cash V Beach Club se změnilo tvoje město stačí udělat jedno gesto ale ty ho neuděláš, ty to nezastavíš Tenhle song je pro tebe, vážně moc se bereš trochu se uvolni a chvíli se neřeš Všichni jsme Workingclass úředníci i lopaty dneska jsou na baru punkáči bohatý
14.
Praha hoří 02:57
Zapomeň na Londýn, Berlín i Tokio teď žije Praha a to si piš že jo Plný bary punk, psychobily, SKA žilo to tu včera, bude i dneska Praha hoří každej den! Sedmička na Strahově, i kluby pod kopcem Matrix, Cross, Futurum, všechno to co chcem Po každý akci, tu afrer taky je Jenda Peterka nás do rána, od gramců zabije Praha hoří každej den! Neseď doma přijeď, podívat se k nám Praha je živá, nostop otevřenej krám Procházíš ulicema a věříš že si král vždyť sem ti to řikal vole, ten vejlet za to stál Praha hoří každej den!

about

MUSIC AND LYRICS: Jan „Kečup“ Dvornák
*except song 14: Harper / Kečup
PROD.: Kečup and Tom
ENG.: Balco, Šablonka
Rec.: 3Bees studio / May 2011
Papagájův hlasatel rec. PH 131 /2011

credits

released September 1, 2011

Tomáš „Tom“ Calda – drums / voice
Jan „Kečup“ Dvornák – guitar / voice
Marcel „Green“ Janeček – guitar / voice
Ota „Otokára“ Černohous – bass/voice


GUESTS:
Rosťa – keyboards (2,9,10)
Kaňour – keyboards (14)
Kůča – Alt. saxophone (7)
Bebe – Tube (7)
Anička a Julie – chorus (4)
Balco – chorus and noise
Adam - chorus

license

all rights reserved

tags

about

PHR Czech Republic

contact / help

Contact PHR

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Kapitán 77, you may also like: