We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Je st​á​le t​ě​ž​š​í oto​č​it prst proti sobě

by Innoxia Corpora

/
1.
Necro 02:02
Zírat do tmy, uvnitř plíseň každého nádechu se bát v hlavě usazená tíseň není vůbec o co stát. Vyschlé hrdlo, studený pot husí kůže a taky strach v těchto okamžicích kámo hodnoty zažívají krach. Přišla bezmoc beznaděj, je jí všude dost, no tak se podívej má stovky podob a rozměrů, zmačká tě, zbaví tě snů. Přišla bezmoc beznaděj, je jí všude dost, no tak se podívej, zkus jí čelit, zkus s ní žít nebo se můžeš nechat polapit. Zírat do tmy, užírat se, slzama se zalykat, čelit stovkám otazníků hořkost bytí polykat.
2.
Kazajka 02:11
Svírá mi hrdlo a kručí v břiše objala mně pevně přišla tak tiše přimáčkla k sobě do kouta stáhla ticho jak v hrobě porucha náhlá. Léčivé doteky sevření spasení uvnitř v mém myšlení stále nic nemění chceš-li se dostat hloubějc a blízko použij způsoby jiné než s přezkou.
3.
Všechno zapři Všechno popři Pak se do mně pěkně opři! Že tě huba nebolí Že tě prsty nepálí Že ti srdce nepukne No a koho to sere! Zapři nehty Nech si nehty Nechci nehty Popři nehty Nech si nehty Nechci Nechci
4.
Nezapírám 02:23
K smrti blíž to nezaspíš neboj. K hrobu blíž spíš či bdíš neboj. Nezapírám jsem jiný než jsem býval. K hrobu blíž ty zas spíš tak pojď sem... ...pojď sem blíž.
5.
Zazvonil mi zvonek tak jdu ke dveřím jsou tam nějací strážci věže čemu prej věřím? Já nevěřím svým očím a o čem tady točí a on že s boží mocí mi přišel ku pomoci. Sotva prásknu dveřma už tam stojí zas že prý mě chcou pozvat do království mas. Já za břicho se chytám, říkám, vem tě ďas přibouchnu to jejich nebe!
6.
Tikko 02:29
Sevření prázdnoty za křiku ticha nic už mi neříká nic už mi neradí. Prázdný až k prasknutí domněnka lichá s většinou dnes už mi neladí. Samota přebila pohrdání nic nevím nechápu, ...nevadí. Zhasnutý, zmrzelý zůstávám zticha ticho mi vrací ticho se předvádí.
7.
Pavučiny 02:51
Pavouci spřádají své sítě Okna jsou plná jejich pastí a v koutku na kořist vyčkávají. Číhají za dveřmi, číhají v oknech a svět je náhle třpytivý, třpytivý ale zamřížovaný. Už po mně jdou vše o mě vědí dnes sytí jsou zítra mě možná snědí.
8.
Áda 02:06
Říkal, že je lidumil, že není žádný Áda. Že vždycky všechno vysvětlí a podpoří ho vláda. Říkal, že má argumentů pořád plný kapsy. Tak proč já furt nechápu tu politickou praxi? Do hlavy mu nevidím, ale vím, o co kráčí. V jeho očích vidím jen neukojený chtíč. Jeho slova průhledná jsou jak sklo ve vitráži. Vím, co mi chce říct, umím mezi řádky číst. Mám pocit, že všude kolem všichni jenom lžou. Přehazují špínu z jedné strany na druhou. Slibují všem dokola co splnit nemůžou, politický kabaret je dost mizerná show.
9.
Noviny 02:24
Proč brát si život když svět dál se točí proč kvůli krizi světa někdo pod vlak skočí. Proč užírat se, chlemtat slzy je to všechno jinak. Proč modlit se, když politika světa zvrací. Válka kvůli svatý zemi uzavřený plyn chřipková epidemie sakra co teď s tím? Zkouším hledat padlé stébla, kterých dá se chytit zkouším hledat nějaký způsob jak vyhnout se té řiti. Najednou je všechno jinak jsi střelec nebo živej terč co mi tohle připomíná a odkud přijde další smeč?
10.
Předtucha 03:01
11.
Start - cíl 00:46
Start - cíl Adrenalin Nezastavil Nezpomalil Na plný plyn Na plný plyn Ze všech sil.

about

Band webpage: www.innoxiacorpora.cz

Recorded by Laďa Havel at Cuskov studio 5/2009.
Mixed and mastered by Ondřej Ježek at Jámor studio 4/2010.

credits

released June 6, 2010

license

all rights reserved

tags

about

PHR Czech Republic

contact / help

Contact PHR

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Je stále těžší otočit prst proti sobě, you may also like: