We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Delikatesy

by Šanov 1

supported by
/
1.
Delikatesy 03:23
Pořád to svý melou. Mysl uchvátit a život vám zkrátit a třískat a mlátit do pitomojech hlav. Pořád to svý melou. Do vašich těl kopat a po nás potopa a pro každej případ vás spálit na prach. Pořád to svý melou. My určujem krásu jsme zloději času my rozbijem kasu my rozbijem bank. Pořád to svý melou. Vy budete brečet a před náma klečet jste naprosto tupej dav pitomejch hlav. Chorus: Prej se budem mít fajn. Pořád to svý melou. Mysl uchvátit a život nám zkrátit a třískat a mlátit do pitomejch hlav. Pořád to svý melou. Do vašich těl kopat a po nás potopa a pro každej případ vás spálit na prach. Pořád to svý melou. My určujem krásu jsme zloději času my rozbijem kasu my rozbijem bank. Pořád to svý melou. Jsme armáda spásy tak dejte nám hlasy my vezmem si všechno my ukradnem čas. Chorus: Prej se budem mít fajn.
2.
Slunce je černý - lidi nejsou úchylný ve vztazích tak věrný - a v práci za pilný Chorus: Sme v ráji! Děti sou poslušný - vláda se o nás stará fízlové sou slušný - žijeme v ráji sláva Chorus: Sme v ráji - ty tomu věříš? V iluzi je síla - a pravda tak bolí nikdo se nedívá - vypadnem ze soukolí Chorus: Sme v ráji - sme v háji Ty tomu věříš?
3.
Děti ráje 02:11
Ležíme - nespíme jakej je den nevíme nikomu nevěříme - nevšímej si nás. Beznaděj - křičíme základy rozbíjíme nikomu nesloužíme - nevšímej si nás. Chorus: A stíny jdou - si za vodou ty jsi ze všech nej - nedotknutelnej andělů stíny jdou - za tebou ty jsi ze všech nej - jdi do hajzlu tak už padej Jsme děti co řvou o život se rvou - tak padej stíny jdou za tebou jsme děti co řvou a chtěj místo na slunci vítej do ráje! Ve slunci zrozeny - vavříny věnčeny plácání po rameni - kdo ti o to stál nikdo se neprosil - nikdo tě nevolal k podobě tvé stvořeny sám jsi nás udělal. Chorus: A stíny jdou - si za vodou ty jsi ze všech nej - nedotknutelnej andělů stíny jdou - za tebou ty jsi ze všech nej - jdi do hajzlu tak už padej Jsme děti co řvou o život se rvou - tak padej stíny jdou za tebou jsme děti co řvou a chtěj místo na slunci teď!
4.
Svět typů vyvolenejch - rozmazlenejch co se ve snech viděj u mě ne Lidskej plod nevyzrálej - a přesto tolik chytrej nepostradatelnej u mě ne. Chorus: Ať si choděj tmou - stejně si to poserou Ať si choděj tmou - stejně všechno rozbijou Ať si choděj tmou - stejně si to poserou Ať si choděj tmou - stejně všechno rozsejou Ať si choděj tmou - stejně všechno poserou Ať si choděj tmou - stejně všechno rozbijou Ať si choděj tmou - stejně všechno poserou Ať si choděj tmou - stejně všechno rozbijou Sterilní svět umělej - naprosto dokonalej, proto mě tady nechtěj to jsem rád Budu se cejtit skvěle - když někam odletíte, daleko do prdele a tam si pochcípejte! Chorus: Ať si choděj tmou - stejně si to poserou Ať si choděj tmou - stejně všechno rozbijou Ať si choděj tmou - stejně si to poserou Ať si choděj tmou - stejně všechno rozsejou Ať si choděj tmou - stejně všechno poserou Ať si choděj tmou - stejně všechno rozbijou Ať si choděj tmou - stejně všechno poserou Ať si choděj tmou - stejně všechno rozbijou AŤ SI CHODĚJ TMOU - STEJNĚ VŠECHNO ROZBIJOU! Svět typů vyvolenejch - rozmazlenejch co se ve snech viděj. Lidskej plod nevyzrálej - a přesto tolik chutnej, lehce stravitelnej to fakt jo Chorus: Ať si choděj tmou - stejně si to poserou Ať si choděj tmou - stejně všechno rozbijou Ať si choděj tmou - stejně si to poserou Ať si choděj tmou - stejně všechno rozsejou Ať si choděj tmou - stejně všechno poserou Ať si choděj tmou - stejně všechno rozbijou Ať si choděj tmou - stejně všechno poserou Ať si choděj tmou - stejně všechno rozbijou
5.
Marnivej svět - pavoučí síť něco mi chceš - tak si mne chyť nevěřím vám a nejsem sám jsem jako duch a zpívám kočkám Chorus: Miao - tak kočky dělaj Miao - se mnou si zpívaj Miao - mazlej se mňoukaj Miao a život promrdaj Jste falešný - nebezpečný kočky jsou krásný - jsou věčný sloužíte jim a váma pohrdaj mají svůj cíl - život promrdaj Chorus: Miao - tak kočky dělaj Miao - se mnou si zpívaj Miao - mazlej se mňoukaj Miao a život promrdaj MŮJ SVĚT JE LEPŠÍ NEŽ VÁŠ! Kovová chuť - skutečná krev něco mi chceš - no tak se tref nevěřím vám a nejsem sám jsem jako bůh a zpívám kočkám Chorus: Miao - tak kočky dělaj Miao - se mnou si zpívaj Miao - mazlej se mňoukaj Miao a život promrdaj MŮJ SVĚT JE LEPŠÍ NEŽ VÁŠ!
6.
Co je? 02:07
Můj život je zrada - tak kreju si záda a slušnost je zločin - jsem trapnejch v tvých očích a nářek je slabost - a radost až na kost a děti na podpal - tak neser a vodpal. Chorus: Co jé? Na mně se nedívej - sem si to nevymyslel, já nejsem takovej. Co jé? Na mně se nedívej - sem si to nevymyslel, já nejsem pitomej. A dorty a střely - pak vrtíme těly jsme prostě tak skvělí - my se svými děly čekáme na to - že budem srát zlato my sme prostě skvělí - my se svými děly Chorus: Co jé? Na mně se nedívej - sem si to nevymyslel, já nejsem takovej. Co jé? Na mně se nedívej - sem si to nevymyslel, já nejsem pitomej.
7.
No jasně! 02:45
Stejně jako život blbý jsou i rána když se probudíš a čumíš jako vrána do prdele poslat prostě všechno nejde je to na provaz když holka ti vodejde radši nepřemítat vo tom jaký by to bylo kdyby se to neposralo celý nerozbilo není vůbec jednoduchý na lásku si hrát jeden nebo druhej bude slzy počítat No jasně - budeme si hrát no jasně - a slzy počítat no jasně - kdo má koho rád no jasně - a koho nakopat
8.
Poslední svět kde slovo jsem člověk něco znamená chci spát olovo jsem vana chobotnice žena Chorus: Poslední svět - kde člověk neznamená - jen slovo do prostoru - vypuštěn je člověk kdo z koho. Poslední svět - až po okraj neznamená - až po okraj..... do prostoru - utíkej!
9.
Stigmata 02:54
Ty zvony - ty tóny ty tvoří pevné clony Ta síla - je čistá vyplní prázdná místa Co úder - to víra zvon nikdy neumírá Mám vůli - to změnit ty zvony poslat k zemi Ty zvony! Ty zvony! Ty zvony! Ty zvony! Mám vůli - to změnit ty zvony poslat k zemi Mám vůli - to změnit ve víru probuzení Ty zvony! Ty zvony! Ty zvony! Ty zvony! Chorus: Teď je čas - to je čas probuzení Teď je čas - ty zvony poslat k zemi Teď je čas - to je čas probuzení Teď je čas - ty zvony pošlu k zemi!
10.
Nic nedělat - je to tak snadný zůstat a brečet nad sebou Já nevěřím - že jste tak vadný nasrat vám - nasrat na druhou Chorus: Sme čas - náboj! Je v nás - náboj! Je čas - na boj! Je v nás - náboj! Jedem - jsme jako válečnej stroj! Jedem - nikdo to nezastaví! Jedem - to není hra to je boj! Jedem - protože nás to baví!
11.
Kdyby sme radši řešili - aby sme to tu přežili řešíme tupý problémy - sme nejchytřejší na zemi sme nejchytřejší na zemi! Chorus: Dobrý den já jsem člověk Dobrý den ty jsi člověk Dobrý den my jsme lidi - spolu jdem životem Za civilizovanej svět - se budem svorně zabíjet tím vyřešíme problémy - už nebudeme na zemi to je v pohodě zdá se mi! Chorus: Dobrý den já jsem člověk Dobrý den ty jsi člověk Dobrý den my jsme lidi - spolu jdem životem
12.
Proměny 03:00
Hadrovej panáček na niti skáče každej se usmívá panenka pláče polibek do vlasů na čelo panence dávám slzy utírám Slavíček na klíček tak hezky zpívá s panenkou tancujem publikum zívá nevěřím na krásu růži si do vlasů vplétá slzy utírá Na šňůrce z korálků zvoneček cinká panenka s panáčkem v postýlce spinká zrcadlo divadlo každej si svůj život hrajem a nevyhrajem Odkud jsme přišli a kam ptáci lítaj děti jdou pozdě spát a tak to schytaj polibek do vlasů na čelo maminka dává slzy utírá Neboj se miláčku nepůjdu nikam uslyšíš pohádku když budeš zticha lísteček do vlasů peříčko do dlaní padá mám tě tak ráda Svět jako krabička v pohádce leží čas se tam zastavil vše kolem běží armáda cínovejch vojáčků krabičku střeží začalo sněžit

credits

released May 3, 2011

Bass, Vocals: Nikita Boy
Guitar, Vocals: Jan Picek
Drums, Vocals: Petr šuba

license

all rights reserved

tags

about

PHR Czech Republic

contact / help

Contact PHR

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Delikatesy, you may also like: