We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

.​.​.​10 let punkrocku v Ústí pod Labem 95​-​05

by Houba

/
1.
Život uteče jako voda i s tvojí zbytečnou rolí, další revoluce krátká epizoda chtěl by jsi pro ni krev prolít. Zradim tě než napočítáš pět řeknu ti to se někdy stává, seru ti na celej tvůj svět ve kterym existuje pravda. Nemusíš se snažit o odpor já dobře vím kolik síly máš, přede mnou měj se na pozoru pro mě jsi jen bezvýznamnej sráč. Nikdy by tě nenapadlo sám sobě do očí si lhát, klidně se postav před zrcadlo můžeš se naposledy smát. Až budeš o pár let starší pak zradíš svoje ideály tak jako já a stovky dalších, taky jsme se nejdřív smáli.
2.
Je naše spása,zachrání celou vlast, je rytíř světla neřádům zláme vaz, má pro ně provaz. Silnými slovy pomalu stlouká kříž (ty rány slyšíš), když začne kázat jestli mu uvěříš nebere v potaz, závidí krásu, žebrá ji od lidí, každýmu nalže, lže jak je solidní. Ovace bouří, zatrhne Bohu hříšnou toleranci (až nadejde čas) pozvednou pravou, falešní vlastenci a začnou bořit. Teď schovává svou tvář za lásku k vlasti pak kalendář zaznamená, že strhává ten lhář nás do propasti, ta svatozář je kradená. S úmyslem zničit buduje kolem mříž, svobodu bere rozumu na obtíž. Myšlenky špiní s výsměchem v tváři odpoví na dotaz (tak prosím vás), to už tu bylo a nesmí přijít zas, zastavte svini.
3.
Tisíceré díky trochu zabolí ze spánku do tmy se usmívám, čekám až strach až z tebe povolí, tu bolest už radši nevnímám. Rozsvítím světlo pak tě otočím, představím tě svým starým hodinám (po rodičích) a mrtvej pes na patník vymočí mí přání tobě k narozeninám. Tak si ho vem je tvůj, tvůj život mírnej nadprůměr vem si ho vem, tak jako já ten svůj s výhodou koupil na úvěr, vem si ho vem. Děkuji znovu to tak dobře zní smích na tváři už mě netlačí, v jediný větě nás uvězním jen vítězství mi dávno nestačí. Jsem ten kdo tvůj svět stvořil, ten svět co teďka proklínám. Tvý slzy mi život boří a já ho stavět už nestíhám.

credits

released January 1, 2005

license

all rights reserved

tags

about

PHR Czech Republic

contact / help

Contact PHR

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like ...10 let punkrocku v Ústí pod Labem 95-05, you may also like: